Απόλλων Λεμεσού-Ολυμπιακός 1-1 – Ποδόσφαιρο – Γιουρόπα Λιγκ

[ad_1]

του Huang Δώστε του ποιότητα, δώστε του την ικανότητα να πετύχει ένα εύκολο γκολ! Ο Κορεάτης μέσος έκανε ένα εντυπωσιακό ντεμπούτο στο οποίο πέτυχε ένα γκολ Ολυμπιακοί Αγώνες Βγήκε από αυτό 1-1 Σε αντίθεση με την Κύπρο Απόλλων Λιμαλίμου Αλλά αφού έχασε πολλές ευκαιρίες, μπορεί να «διπλασιάσει» και να πάρει το προβάδισμα της πρόκρισης.

Μαέστρος Ο Huangομόρφυνε την ομάδα Corberan Είχε φοβερό πρόσωπο για 60 λεπτά, αλλά ο Νοτιοκορεάτης κατέβηκε με πρόβλημα στην άρθρωση. Φοβερό ταίριασμα με Ιμπίλαέκλεισε τη δημιουργία. Διάσελο Στο πρώτο 20λεπτο του αγώνα οι Πειραιώτες «εξουδετέρωσαν» τους γηπεδούχους που ήταν πολύ καλοί.

του Γιάνγκα Έδωσε προβάδισμα στους Κύπριους και δικαίως ακυρώθηκαν και τα δύο γκολ για οφσάιντ.

Στο μυαλό του προπονητή

Στο 4-4-2 ο Νταβίντ Καταλά κατέβασε τον Απόλλωνα Λεμεσού. Ένας Γιοβάνοβιτς στο γκολ, Καμπράλ, Πέιμπερνς, Ρομπέργκες και Καμάς στην άμυνα. Κυριάκου και Κολ οι δύο χαφ, Φέλιξ και Πίτα στα πλάγια. Οι επιθετικοί ήταν οι Γιάνγκα και Ντιγίνι.

Στο 4-2-3-1 ο Κάρλος Κόρμπεραν παρέταξε στην αντίπερα όχθη τον Ολυμπιακό, από το Vachlik κάτω από τα πόστα και τους Avila, Ba, Sissy, Ryabchuk. Οι Μπίλα, Κούντε και Χουάνγκ έπαιξαν δημιουργικό ρόλο στη μεσαία γραμμή, ενώ στην επίθεση οι Ρανγκέλοβιτς, Ζίνκερναγκελ στα άκρα και Ελ Αράμπι.

Ο ανταγωνισμός

Ο αγώνας ήταν γρήγορος από την αρχή καθώς ο κόσμος και από τις δύο πλευρές μπήκε στην εξίσωση από την αρχή και δημιούργησε υπέροχη ατμόσφαιρα. του Απόλλων Βελτιώθηκε η κίνηση και βρήκε δίχτυα μαζί του στο 10ο λεπτό Πίτα Δεν πίστευε όμως ότι ο στόχος ήταν εκτεθειμένος. του κόβω Είχε καλή κίνηση και πήγε κοντά από τα 30 μέτρα αλλά η σέντρα του στερήθηκε το γκολ. Απόλλων Μετά από ένα λεπτό με πολλές ευκαιρίες και να το σκοράρει Γιάνγκα Για να χρησιμοποιήσετε τους μετρητές για να το εκτελέσετε από τέσσερα έως τέσσερα Βάτσλικ (1-0)

Το ψυχρό διάλειμμα βοήθησε τους παίκτες. Corberan Για να ηρεμήσουν και… να ξαναβρούν τα λογικά τους. Επέστρεψαν με διαφορετική νοοτροπία και πήραν την ισοφάριση με τους καλύτερους παίκτες τους στο γήπεδο. Huang! του Ριαμπτσούκ Πέρασε τον παραλληλισμό μαζί του κορεάτης Αφήνοντάς τον να πάρει μια υπέροχη λήψη Roberge Και σε τέλεια θέση μαζί του, κακώς, έφυγε και τον σκότωσε Γιοβάνοβιτς Για το 1-1. Αυτό το γκολ του λειτούργησε ως εφαλτήριο. Ολυμπιακοί ΑγώνεςΠαρά την κυριαρχία των γηπεδούχων, το σκορ παρέμεινε ισόπαλο μέχρι το τέλος του ημιχρόνου.

Ίδια εικόνα και στο δεύτερο μέρος, με την ομάδα Corberan Για να συνεχίσετε από εκεί που σταματήσατε και να κάνετε καλύτερη δράση. Εγώ πάλι El Arabi, Huang, Embila και Rangelovic Για να κάνουν καλό παιχνίδι και να γίνουν επιθετικοί, οι «ερυθρόλευκοι» είχαν κακές επιλογές και κατέληξαν στο τελευταίο τρίτο του γηπέδου για να πάρουν σερί προβάδισμα. ω Huang Στους προσαγωγούς και φύγε με μπελάδες Ολυμπιακοί Αγώνες Κάθισαν στα κάρβουνα, η ποιότητα του κορεάτικου μέσου έδειξε ότι μπορεί να κάνει τη διαφορά στην πρώτη θέση!

του Corberan Πέταξαν το σπίρτο τους Hassan, AgibuΒγαλτα εξω Αραβικά, Χουάνγκ, η απώλεια των «ερυθρόλευκων» στη δημιουργία μετά την αποχώρηση των δύο τελευταίων ποδοσφαιριστών. Παρόλα αυτά οι Πειραιώτες έσπρωξαν με άνεση τους γηπεδούχους εκτός περιοχής και αρνήθηκαν να τους αφήσουν να απειλήσουν. Έκλεισαν τα κενά και δεν επέτρεψαν στους Κύπριους να «πατήσουν» στο δυνατό τους σημείο, την ταχύτητα. του Κόνραντ ντε λα Φουέντε έκανε το ντεμπούτο του, επίσης, αλλά έδειξε ότι χρειαζόταν χρόνο, μαζί του Ολυμπιακοί Αγώνες Να αποφύγει το «έμφραγμα» στο τέλος μετά το τέλος Χάιντι Στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων έμεινε το 1-1 μέχρι το τελευταίο σφύριγμα χωρίς ουσιαστικά να θεωρείται οφσάιντ.

MVP: του Huang Έκανε ένα φανταστικό ντεμπούτο για τα 60 περίπου λεπτά που έπαιξε. Οι μπάλες έτρεχαν πάντα στα πόδια του, δημιουργούσε όταν σκόραρε, κάτι που έδειχνε ότι έχει εξαιρετική ποιότητα. Η έξοδος από τον αγωνιστικό χώρο έκανε τον Ολυμπιακό να υποχωρήσει στον αγωνιστικό χώρο.

Σφυρίζω: Ο Χοσέ Μαρία Σάντσες δεν είχε δύσκολο έργο, αλλά οι βοηθοί πήραν σωστές αποφάσεις στα δύο γκολ που δεν μέτρησε ο Απόλλων Λεμεσού.

Ακολουθήστε τον bwinSPORT FM 94.6 στις Ειδήσεις Google για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.